این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است

داشتم به زنده بودنشان شک میکردم که عه؟واقعا انقد خانواده خوبی دارم که هیچ طعنه ای راجب کنکور نمیزنن؟داشتم کم کم نگران میشدم که نکند عوضشان کرده اند؟چقد طاقت اورده اند؟چیزی نمیگویند؟ رتبه را درون سرم نمیزنند؟که وسط بحث امروز خداروشکر نیششان را زدند یاد اوری کرده اند که من در تمام زندگی ام همیشه یه شکست خورده بازنده بیشتر نبودم من همیشه کم اورده ام من همیشه یک جای کارم میلنگد من همیشه میبازم من نمیتوانم موفق شم خیالم راحت شد زنده اند. عوضشان نکرده اند همان قبلیها هستند فقط منتظر بودند یک جایی زهر بزنند که دردش خیلی بیشتر باشد خیلی حالم را بیشتر بد کند حالا با بغضی که گلویم را گرفته پاچه های شلوارم را بالا زده ام و به گوشه اتاق نگاه میکنم در را نبستم چون اگر در را ببندم برق را خاموش کنم گریه ام میگیرد اگر گریه ام بگیرد خیلی بد میشود بیشتر میگویند ، مگه دروغ میگیم؟ چرا گریه میکنی؟به اسب شاه گفتن یابو؟ برای همین پاچه های شلوارم را بالا زده ام برق روشن است در اتاق باز است و صدایشان را میشنوم اینها اجازه نمیدهد گریه کنم چون نبایدگریه کنم چون همه چیز خراب ترمیشود اگر گریه کنم من بازنده تر میشوم من بیشترکم می اورم.به تمام بچه های مردم حسودی میکنم به همه شان، مادر پدرم برای بچه های مردم خیلی خوبند همین امروز داشت به پدر یکی از دانش اموزهایش میگفت کنکوره دیگه، شاید وقت کم اورده شاید جابجا زده یه سوالو هزارتا اتفاق است که می افتد ولی امروز عصر برای من هزار یک اتفاق نیوفتاده بود من فقط بازنده بودم و یاد اوری اش تلخ بود خیلی تلخ  

-چرا حتی اون دورانی که قید خدا و همه چیو زده بودم محرم واسم قشنگ بود؟ امسالم قشنگه قشنگ تر از پارسال قشنگتر از هرسالدلیلشم بین منو تو امام حسین بمونه باشه؟(:

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
Akse Aghaye Khamenei
VIVA پکیج قدرتمند - تناسب اندام در خانه دانلــود بـرای هــمـه | نرم افزار، بازی، انیمیشن، فیلم و ... طراحی و ساخت غار نمک و اتاق نمک ( نمک درمانی ) 09148797009 دریاے شراب پیاده نظام سایت شخصی حبیب آ AliReza Mohamadi Anbaran علیرضا محمدی عنبران ©CADRINOW یازدهمی ها