این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است

از چیزهای دیگری که بسیار اندوهگینم کرده است این است که دیشب یکی جمله ای گفت تا نیم ساعت روی پیامش نگاه میکردم و اشک درون چشمهایم جمع میشد گفت: دوست دارم خوشبختت کنم، جمله ی ساده ایست شاید اگه ادم عاقل باشد خوشش هم می اید خوشبخت شدن چیزخوبیست برای کسی مهم باشی و بخواهد خوشبختت کند خیلی بیشتر خوب است همه این کوفتی ها خوبند خیلی خوب، ولی میدانی مشکل کجاست؟ میخواهم خوشبختت کنم، این یعنی تو الان ادم خوشبختی نیستی اینکه این واقعیت اینقدر در زندگی ام پیداست ازارم میدهد اینکه من خوشبحت نیستم ازارم میدهد اینکه کسی به خودش اجازه میدهد فکر کند میتواند مرا خوشبخت کند ازارم میدهد من از خوشبخت شدن واهمه ندارم ولی حس میکنم تنم درد گرفته است از اینکه کسی اینقدر راحت خوشبخت نبودنم را به رخ کشیده و حتی برایم اهمیتی نداردکه چه چیزی پشت حرفش بوده است فقط فهمیدم من واقعا ادم خوشبختی نیستم. تصمیم گرفته ام از شنبه شروع کنم به خواندن حقیقتا اینقدر اماده ام واسه این امر که حتی خوشحالم از اینکه قراراست درس بخوانم انگار با هر تصمیمی میگیرم یک قدم به چیزی که میخواهم نزدیک میشوم و با اتفاقاتی که این مدت افتاده است هیچ ادمی انقدر برایم اهمیت ندارد دیگر که بخواهم وقتی برایش بگذارم و از درس خواندنم بگذرم ، من هیچوقت ادم رها کردن نیستم همه چیز از داخل مغزم تمام میشود و پرونده اش را میبندم بعد میتوانم ان رابطه را تا سالها ادامه دهم ولی دیگر چیزی مرا ازارنمیدهد چون تمام شدن در مغزم رخ داده است حال اکثر روابط انسانی ام در مغزم تمام شده اند و من با خرابه های انها ارتباط میگیرم میگویم دوستشان دارم میبوسماش میبوییمشان به اغوش میکشم و در مغزم دیگر هیچ چیزی رخ نمیدهد

-عنوان اهنگ بی ارایش ، از خلسه جانمان:*

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: اینکه ,مغزم ,خوشبخت ,چیزی ,میدهد ,تمام ,ازارم میدهد ,گمیم تواین ,میریم درست ,میدهد اینکه ,خوشبختت کنم، ,ازارم میدهد اینکه
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
Akse Aghaye Khamenei
خامنیسم |ضریب| همین حوالی حمل بار از لرستان به سراسر کشور تشریفات کسرا کادو و هدایای خاص چوبی گرین ویتا تناسب اندام زیزالند، سرزمینی برای زندگی بهتر fidar وبسایت رسمی لک موزیک